Müşteri Hizmetleri

İade

     Son kullanıcılar yasal olarak internet üzernden aldıkları ürünü teslimat tarihinden itibaren 14  gün içerisinde iade edebilirler.
     Yasa gereği  ticari olarak aldığınız ürünlerin iadesi bulunmamaktadır. Ancak firmamız bayilerine ürünleri aldıktan sonra  5 gün içerisinde aşağıdaki şartlar yerine getirildiği taktirde iade imkanı sunmaktadır.

- İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

- İade edilen ürünlerin montajı yapılmamış ve üzerinde çizik, iz vs olmamalıdır.

- Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş/atılmış  ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

- İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte size ürünle gönderilen faturanın fotokopisi ve firmanıza ait iade faturası gönderilmelidir. 

- İade ürünler durumlarda ise kargo ücreti size aittir. Herhangi bir kargo firması ile Gönderim yapabilirsiniz. Alıcı ödemeli gönderiler kabul edilmemektedir.


- İade ürün kargoya verilmeden ayrı bir pakete konulmalıdır. Orjinal ambalajın üzerine bant çekilmiş, kargo etiketi yapıştırılmış ürünler iadeye kabul edilmeyecektir.

İade İşlemleri
- Gelen ürün öncelikle Teknik bölümümüz tarafından incelenir. Yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır. Bu işlemin süresi 1 ile 3 gün arasında değişmektedir.
- İade onaylandığında sistemimizdeki mail adresinize ürün bedelini belirtir ve finans bölümü tarafında cari hesabınıza işlenir.

 
Safecam Güvenlik Sistemleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.